top of page

Par mums

SOLER & PALAU
SOLER & PALAU
SOLER & PALAU

SOLER & PALAU

Vieni no pasaules labākajiem ventilācijas iekārtu ražotājiem – uzņēmums “Soler&Palau” (S&P) – jau pusgadsimtu darbojas savā nozarē, īpaši specializējoties ventilatoru izgatavošanā.

1951. gadā, kad S&P uzsāka darbību, bija pilnīgi skaidrs, ka, lai sasniegtu tirgus prasībām atbilstošu kvalitātes standartu, jāpievērš uzmanība visiem attīstības un ražošanas aspektiem. Visā S&P pastāvēšanas laikā šajās jomās ir veikti pastāvīgi ieguldījumi.

Šobrīd 8 ražotnēs visā pasaulē darbojas vairāk nekā 60 inženieru. Laboratorijas ir aprīkotas ar precīzākajām kontroles un mērījumu sistēmām, lai garantētu visaugstāko izstrādājumu efektivitāti.

Ražošanā S&P ievieš visas ventilatoru ražošanas pamata tehnoloģijas: alumīnija lējumus, motoru ražošanu, tērauda plākšņu lāzerapstrādi, plastmasas lējumus, epoksīda-poliestera krāsošanu, kataforēzi un pulverveida krāsošanu.

Šīs tehnoloģijas kopā ar automātiskajiem montāžas konveijeriem nodrošina visefektīvāko 3000 katalogā esošo preču izstrādājumu ražošanu.

S&P BALTIC

SIA “S&P Baltic” ir “Soler & Palau” meitasuzņēmums ar lielu preču noliktavu, kas nodrošina ventilācijas iekārtu piegādi Latvijai, Lietuvai un Igaunijai visīsākajos termiņos.

S&P produkcija Latvijā ir pazīstama vairāk nekā 20 gadus. Tās kvalitāti augstu novērtējuši būvnieki un lietotāji, ko pierāda pastāvīgi pieaugošais pieprasījums.

Uzņēmumā “S&P Baltic” strādā 20 augsti kvalificēti savas nozares speciālisti.

Projektētājiem, celtniekiem un montāžas speciālistiem tiek sniegtas visu veidu konsultācijas un palīdzība ventilācijas sistēmu projektēšanā un iekārtu izvēlē.

S&P vannasistabu un tualetes ventilatori tiek piegādāti visiem lielākajiem būvmateriālu veikaliem, lai tos varētu iegādāties jebkurš interesents sev ērtajā laikā.

bottom of page